fbpx
9 I 10 LIPCA, 12:00-16:00
CKIR W SUPRAŚLU
CIELICZAŃSKA 1
warsztaty fotograficzne

kreatywny portret

Zapraszamy na Warsztaty Fotograficzne z Portretu Kreatywnego!

Jeżeli chcesz rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne, dołącz do nas na wyjątkowe warsztaty, które odbędą się w Supraślu podczas Festiwalu „Między Wierszami”! Warsztaty prowadzi Magdalena Rybij.

Tematem przewodnim warsztatów będzie "Ślub" Gombrowicza, a do pracy zaprosiliśmy dwójkę utalentowanych aktorów z Teatru Wierszalin.

Celem warsztatów jest stworzenie portretu kreatywnego, nauka pracy z modelem/aktorem, selekcja i obróbka zdjęć. Warsztaty zakończymy wyjątkową wystawą prac stworzonych przez uczestników, dzięki czemu będziesz mógł podzielić się swoją twórczością ze światem.

To doskonała okazja, aby nauczyć się nowych technik, spotkać inspirujących ludzi i stworzyć niezapomniane portrety.

Nie przegap tej okazji! Zapisz się już dziś i przeżyj niesamowitą przygodę z fotografią.
* ilość miejsc ograniczona

Magdalena Rybij

Urodzona w 1988 roku w Piotrkowie Trybunalskim. Z Wykształcenia psycholog i fotograf. Studentka Organizacji Produkcji Filmowej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Od 2020 roku jest częścią zespołu Teatru Wierszalin, który obserwuje na scenie, jak i w codziennym procesie twórczym. W pracy skupia się na prostej formie występując w roli czujnego obserwatora.

Jej fotografie to efekt wspaniałej pracy zespołowej, przybliżają i ukazują widzom jak niesamowitym miejscem jest Teatr Wierszalin i jak wyjątkowi ludzie go tworzą.
Festiwal „Między wierszami” finansowany jest przez Województwo Podlaskie
Shopping Cart
Skip to content